Zamiłowanie do aktywnego trybu życia oraz sportów wodnych warto rozwijać i pielęgnować już od pierwszych tygodni życia. Należy jednak pamiętać o szczególnym zadbaniu o bezpieczeństwo i komfort małego pływaka. Niezastąpiony element wyprawki na basen dla dziecka stanowią pieluchy do pływania przeznaczone dla pociech w wieku kilku miesięcy.

Pieluchy do pływania od FINIS Poland

Ze względu na brak kontroli malucha nad jego potrzebami fizjologicznymi, przed wejściem do wody powinien mieć on nałożoną pieluchę do pływania, która umożliwi mu swobodne wypróżnienie podczas zajęć w wodzie, a tym samym nie dopuści do gromadzenia się zanieczyszczeń w basenie. Warto przy tym pamiętać, że są one obligatoryjne podczas zabaw z dzieckiem w basenie. Dlatego naszym klientom i ich pociechom proponujemy niesamowicie komfortowe i delikatne dla skóry, wielorazowe pieluchy do pływania. Nie tylko są wygodne i zapewniają pełną swobodę ruchów, ale też wyróżniają się wysoką wodoodpornością, dzięki czemu nie należy obawiać się, że przemokną.

Produkty są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach, co pozwoli na idealne dopasowanie do konkretnego użytkownika.

FINIS Wielorazowa pielucha do pływania Pink Bubble FINIS Wielorazowa pielucha do pływania Pink Bubble
0 ocen
Producent: FINIS
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
Wielkorazowa pielucha do pływania różowa Wielkorazowa pielucha do pływania różowa
2 oceny
Producent: FINIS
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
Wielorazowa pielucha do pływania niebieska Wielorazowa pielucha do pływania niebieska
3 oceny
Producent: FINIS
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl