W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć takich rozwiązań jak gumy treningowe do ćwiczeń na lądzie. Dzięki nim możliwe jest ćwiczenie i udoskonalanie techniki pływackiej nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do basenu czy też innego akwenu.

Gumy treningowe od FINIS Poland

Oferowane w tej kategorii akcesoria są polecane nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale także amatorom oraz każdemu, kto pragnie zadbać o swoją kondycję. Gumy umożliwiają bowiem na symulowanie ruchów pływackich na lądzie. Dzięki temu pozwalają ćwiczyć prawidłową pozycję dłoni i przedramienia, rozciągnąć mięśnie, budować siłę pociągnięcia i nie tylko. By trening był bezpieczny i efektywny, należy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu stopnia oporu – szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w opisie każdego modelu.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z właściwościami prezentowanego sprzętu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z asortymentem, prosimy o kontakt - specjaliści FINIS Poland z przyjemnością pomogą w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Gumy treningowe z uchwytami dla pływaków

Gumy treningowe Buddy Swim Superstroke Light Gumy treningowe Buddy Swim Superstroke Light
4 oceny
Producent: BuddySwim
Cena: 270,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe Buddy Swim Superstroke X-Light Gumy treningowe Buddy Swim Superstroke X-Light
1 ocena
Producent: BuddySwim
Cena: 270,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
Gumy treningowe BuddySwim Superstroke Heavy Gumy treningowe BuddySwim Superstroke Heavy
3 oceny
Producent: BuddySwim
Cena: 270,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe BuddySwim Superstroke Medium Gumy treningowe BuddySwim Superstroke Medium
2 oceny
Producent: BuddySwim
Cena: 270,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe BuddySwim Superstroke X-Heavy Gumy treningowe BuddySwim Superstroke X-Heavy
1 ocena
Producent: BuddySwim
Cena: 270,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe Slide Dryland Trainer 7mm żółte Gumy treningowe Slide Dryland Trainer 7mm żółte
4 oceny
Producent: FINIS
Cena: 510,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
Gumy treningowe Slide Dryland Trainer 9mm czerwona Gumy treningowe Slide Dryland Trainer 9mm czerwona
13 ocen
Producent: FINIS
Cena: 510,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe Dryland Cords czerwona Gumy treningowe Dryland Cords czerwona
1 ocena
Producent: FINIS
Cena: 299,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe Dryland Cords zielona Gumy treningowe Dryland Cords zielona
11 ocen
Producent: FINIS
Cena: 275,00 zł
zawiera 23% VAT
zobacz więcej
Gumy treningowe Dryland Cords żółta Gumy treningowe Dryland Cords żółta
14 ocen
Producent: FINIS
Cena: 259,00 zł
zawiera 23% VAT
szt.
zobacz więcej
Pokaż rozmiary

Gumy treningowe najwyższej jakości w sklepie FINIS Poland

Specjalistyczne gumy treningowe z uchwytami doskonale sprawdzą się podczas ćwiczeń pływackich poza wodą. Pozwalają one na ćwiczenia na stałym lądzie, gdy nie mamy dostępu do basenu. Trening z gumami jest również świetnym urozmaiceniem codziennych ćwiczeń. Gumy mogą również posłużyć do rozgrzewki podczas treningu pływackiego.

Najwyższej jakości gumy treningowe z uchwytami oferuje w swoim asortymencie FINIS Poland. Gumy wykonano z bardzo wytrzymałego materiału. Szczególną uwagę zwracają wygodne, wymienne uchwyty, które pozwalają na różne rozszerzenia możliwości treningowych. Dodatkowo zadbano również o estetyczny wygląd gum.

Komu przydadzą się gumy treningowe od FINIS Poland?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: każdemu. Z gum treningowych korzystać mogą zarówno profesjonalni sportowcy, jak i pływacy amatorzy. Ponadto ćwiczenie z gumami przyniesie wiele korzyści każdej osobie, która chce zadbać o swoją kondycję fizyczną, zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Jak powszechnie wiadomo, pływanie jest jedną z najzdrowszych dyscyplin sportowych. Z kolei gumy treningowe z uchwytami pozwalają na symulowanie poza wodą ruchów wykonywanych podczas pływania. Podczas ćwiczeń z gumami można rozciągać mięśnie, pracować nad ich elastycznością, siłą i wytrzymałością. Można również ćwiczyć technikę pociągnięć. Wymienne uchwyty na rękę i na nogę dają możliwość trenowania równomiernie zarówno górnej, jak i dolnej części ciała.

Gumy treningowe z uchwytami od FINIS Poland dają możliwość dopasowania stopnia oporu gumy do poziomu i siły sportowca. Jest to niezwykle ważne, ponieważ źle dopasowane obciążenie może być niebezpieczne dla zdrowia i spowodować kontuzję. Gumy treningowe są dostępne w pięciu stopniach oporu: bardzo mały, mały, średni, duży, bardzo duży. Niektóre gumy mają tylko trzy stopnie oporu: mały, średni i duży. Stopnie oporu gum treningowych zostały oznaczone kolorystycznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. 

Na co zwrócić uwagę kupując gumy treningowe z uchwytami?

Jakość sprzętu sportowego wpływa na komfort wykonywania ćwiczeń i uzyskane efekty. Jak wybierać gumy treningowe z uchwytami? Na co zwrócić uwagę, aby zakup był w pełni satysfakcjonujący? Oferujemy różne modele, aby każdy miał szansę znaleźć produkt spełniający konkretne potrzeby. Dużym atutem są wymienne uchwyty. Nie bez znaczenia pozostaje sposób wykonania i zastosowane materiały. Gumy mają być przydatne w trakcie treningu wytrzymałościowego. Ich celem jest poprawa siły mięśni i doskonalenie techniki pociągnięcia, dlatego wymagane są starannie wyselekcjonowane komponenty, które zapewnią pewny i bezpieczny chwyt. Kupując gumy treningowe z uchwytami nie należy bagatelizować oznaczenia kolorów. Dostępne w pięciu stopniach oporu różnią się nimi, aby ułatwić zakup i móc zwiększać efektywność w czasie treningu wytrzymałościowego. 

Rodzaje gum treningowych z uchwytami 

Oprócz poziomów oporu oznaczonymi kolorami istotne są sposoby mocowania gumy treningowej. Sprzęt ma być urozmaiceniem treningu w wodzie, a także ma w sposób efektywny zadbać o prawidłowo przeprowadzony trening wytrzymałościowy na lądzie. Właśnie dlatego świetnym wyborem są gumy treningowe z uchwytami wyposażone w obrotowe rączki i dwa rodzaje miejsc zaczepienia. W pierwszym przypadku ćwiczenia wykonywane są z zachowaniem prawidłowej pozycji dłoni i przedramienia bez ryzyka przeciążeń. Z kolei w przypadku różnorodnych sposobów konfiguracji możliwe jest zaczepienie gumy w pionie, w poziomie lub po przekątnej, co zwiększa atrakcyjność treningu i umożliwia doskonalenie wytrzymałości w wielu różnych aspektach. Zachowanie pełnej swobody pod kątem kierunku nachylenia daje jeszcze więcej możliwości przeprowadzenia treningu kondycyjnego, dzięki czemu gumy nigdy się nie nudzą. Jesteśmy przekonani, że dostępne rozwiązania o zróżnicowanych parametrach technicznych pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu i sukcesywnego zwiększania wytrzymałości na treningu, co będzie miało wpływ na technikę pływania i osiągane sukcesy.  

 

Zobacz także wiosełka pływackie i płetwy treningowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl