O #FINISPoland

KIM JESTEŚMY:

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:

PŁYWAKAMI

Jesteśmy pływakami i wiemy o czym mówimy. Nasze zrozumienie innych pływaków, bez względu w czym się specjalizują, pochodzi z naszego wnętrza – są wśród nas zarówno początkujący jak i Olimpijczycy.


TRENERAMI

Jesteśmy dumni z naszego trenerskiego przygotowania zawodowego i czerpiemy niesamowitą przyjemność z pomagania zarówno sportowcom jak i trenerom. Wiele z naszych produktów jest wyjątkowych, może nawet dziwnych na pierwszy rzut oka, przez co wymagają odrobiny nauki, którą z przyjemnością zapewniamy. Czy to podczas zawodów, w klinice, czy nawet przez telefon, wykorzystujemy każdą okazję aby podzielić się naszą wiedzą.


WYNALAZCAMI

Nazwijcie nas świrami, ale my naprawdę mamy obsesję na punkcie każdego drobnego elementu pływania. Nasz elitarny zespół projektantów w całości poświęcił się rozwijaniu kolejnych przełomowych produktów – ale nie jesteśmy w tym sami! Współpracujemy z rozległą rodziną pływaków i trenerów na całym świecie aby pozostać w awangardzie pływackich technologii. Masz świetny pomysł? Zapraszamy, podziel się nim z nami pisząc na kontakt@finispoland.pl


DOBRYMI DUSZAMI

Stawiając sprawę jasno, wierzymy, że każdy zasługuje na radość z pływania. Pracujemy ciężko, aby uczynić środowisko wodne bezpiecznym, a pływanie sportowe jeszcze łatwiej dostępnym i przyjemnym. Dzięki inicjatywie “Tak wielu może pływać” część dochodu z zakupu okularów FINIS zostaje przekazana organizacjom dążącym do zapewnienia łatwiejszego dostępu do pływania.

 

SPRAWIAMY ABY PŁYWANIE BYŁO PRZYJEMNIEJSZE…

 

DLA SPORTOWCÓW

Ponieważ rozumiemy, że lepsza technika jest sekretem szybszego pływania, nasze produkty pomagają sportowcom wszystkich specjalizacji udoskonalić podstawy będące fundamentem doskonałości.


DLA TRENERÓW

Nasze produkty dają trenerom narzędzie do wprowadzania pływaków w podstawowe umiejętności pływackie i ich szlifowanie, zarówno w wodzie jak i na lądzie.


DLA POCZĄTKUJĄCYCH, TYCH MŁODSZYCH I STARSZYCH

Sprawiamy, że nauka pływania staję się przyjemniejsza i łatwiejsza, ponieważ postawiliśmy sobie cel aby każdy mógł cieszyć się pływaniem.


DLA ZAWODOWCÓW

“Będę pływał do końca swoich dni” to zdanie często wypowiadane w korytarzach siedziby FINIS.  Nasze produkty to umożliwiają – prowadzić zdrowy styl życia.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl