Pływanie to wspaniały sport ale… Poprawna higiena musi być!

Opublikowano dnia

Pływanie jest wspaniałe, dlatego wspólnie z twórcami kosmetyków dla pływaków TRISWIM!

Zdecydowaliśmy się wspierać bardzo ważny projekt skierowany do wszystkich pływaków tych małych, jak i dużych! Dlaczego edukacja o Poprawnej Higienie Przed i Po Basenie, jest tak ważna?

Jeżeli serio myślisz o swojej karierze pływaka to dbaj o higienę i minimalizuj ryzyko infekcji, reakcji alergicznych, które na długo mogą wyeliminować Ciebie z przygotowań!

 Jakość wody w basenie zależy głownie od jej użytkowników, a więc Nas samych.

 Dlatego przed każdym wejściem na basen należy umyć ciało pod prysznicem. Co spowoduje, że mniej mikroorganizmów wejdzie w reakcję z chlorem i zmniejszy się ilość powstałej chloroaminy, która podrażnia skórę oraz oczy i jest odpowiedzialna za nieprzyjemny zapach w przestrzeniach basenowych.

 Pamiętajmy również, aby po skorzystaniu z basenu umyć się pod prysznicem. Jest to bardzo istotne, ponieważ oprócz poczucia czystości i podstawowej higieny, zmywamy ze skóry związki chloru.

Aby zapewnić sobie w tym względzie pełen komfort i absolutną skuteczność warto sięgnąć po serię kosmetyków TRISWIM, neutralizujących chlor.

Dzięki kosmetykom funkcjonalnym pozbywamy się szkodliwych substancji oraz nieprzyjemnego zapachu chloru z włosów i skóry, dodatkowo poddając nasze ciało pielęgnacji i odżywianiu! Stań się profesjonalistą.