SIEDEM ZALET PŁETW DLA DZIECI – FINIS BOOSTER

Opublikowano dnia

Płetwy FINIS Booster są idealne jako jeden z pierwszych akcesoriów do doskonalenia nauki pływania u dzieci. Uczą w jaki sposób kopnięcia nadają pędu i generują ruch do przodu. Wybór tego modelu płetw to aż 7 zalet dla naszych najmłodszych pływaków!

 

Kształtowanie poprawnych nawyków technicznych u dzieci jest bardzo ważne w dalszej fazie przygotowań do kariery pływackiej, ponieważ błędne nawyki jest z biegiem czasu coraz ciężej wyeliminować.

Płetwy FINIS Booster wymuszają prostowanie nóg, dzięki czemu rozwijają prawidłowe ułożenie ciała w wodzie i eliminują ruchy rowerkowe. Dodatkowo poprzez zwiększony opór w wodzie pomagają budować i wzmacniać mięśnie kończyn dolnych.

Wygoda i komfort użytkowania to jedne z kluczowych elementów, na których należy się skupić przy wyborze sprzętu pływackiego. Jeśli sprzęt będzie dla dziecka uciążliwy, to będzie chciało się jak najszybciej go pozbyć i straci chęć do dalszych lekcji pływania. Podczas projektowania płetw FINIS Booster nasi inżynierowie skupili się na priorytetach miłego treningu dla najmłodszych.

Zalety konstrukcyjne w naszych płetwach FINIS Booster:

  1. Krótkie pióro – Informacje zwrotne otrzymywane dzięki płetwom uczą dzieci w jaki sposób kopnięcia generują ruch do przodu.
  2. Otwarte miejsca na palce na dole płetw zapobiegają obtarciom i zapewniają komfort użytkowania.
  3. Klapa na pięcie – Zwiększa żywotność płetw i pozwala na ich łatwe zakładanie i ściąganie.
  4. Naturalna guma – Zwiększa wyporność w wodzie i zapewnia komfort użytkowania dzięki miękkiemu i elastycznemu materiałowi.

 

Booster bez ograniczeń!  Nasze płetwy stworzone są dla dzieci od 1 roku w górę, dostępne są w trzech przedziałach rozmiarowych. Dzięki temu najmłodsi, którzy pokochają ten model będą mogli używać go przez kilka lat swojej pływackiej przygody!

 

Zapraszamy – https://finispoland.pl/produkt/pletwy-dla-dzieci-booster/