Jakie okularki do pływania dla dzieci wybrać?

JAKIE OKULARKI DO PŁYWANIA DLA DZIECI WYBRAĆ?

Wrzesień to czas powrotów dzieci na basen. Nauka pływania jest dla naszych małych pociech zarówno nowym wyzwaniem jak i świetną przygodą. Dlatego tak ważny jest komfort małych pływaków podczas nauki. My rodzice dobieramy dzieciom akcesoria do pływania i zależy nam na ich jakości. Najważniejszymi z nich na początek poza oczywiście strojem kąpielowym, są odpowiednie okularki do pływania dla dzieci. 

Sprawdziliśmy jakie okularki do pływania wybrać aby lekcje pływania i pobyt na basenie był niezapomniany. Z wielu testowanych modeli wyjątkowymi i wartymi zauważenia, okazały się okularki do pływania dla dzieci DragonFly. 

Stworzone specjalnie dla dzieci, okularki do pływania DragonFly, posiadają miękki, neoprenowy pasek ułatwiający samodzielne zakładanie okularków. O komforcie noszenia świadczy też fakt, że zakładanie i zdejmowanie okularków nie wyrywa delikatnych dziecięcych włosów, szczególnie kiedy dzieci pływają bez czepków. Kształt paska sprawia, że dzieci z łatwością zakładają okularki samodzielnie.

Standardem jest to, że okularki naszej pociechy lądują na dnie basenu... :) Zanim się obejrzymy, słyszymy od dziecka "Wyłowisz?" :) Plusem neoprenowego paska okularków do pływania Dragon Fly jest to, że pasek NIE TONIE, dzięki czemu nawet jeśli okularki spadną z głowy, będą unosiły się na wodzie. 

Okularki do pływania DragonFly sprawdziły się także podczas zabawy w Aquaparku i na zjeżdżalniach. Soczewki okularków, wykonane z trwałego poliwęglanowego szkła są odporne na uderzenia, o co przy wodnych szaleństwach nie trudno. Jednocześnie silikonowa, delikatne oprawka chronią oczy przed otarciami. 

Dużą zaletą okularków DragonFly jest również to, że nie zawierają lateksu ani PCV oraz zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, aby chronić oczy dzieci podczas aktywności w wodzie.  

Z całą pewnością można stwierdzić, że okularki do pływania dla dzieci DragonFly zostały przemyślane w każdym szczególe.  

Piękna kolorystyka, delikatny pasek, odporne na uderzenia soczewki sprawiają, że okularki do pływania dla dzieci DragonFly - raz założone, stają się nieodłącznym elementem treningów i zabaw w wodzie ! 

Okularki do pływania dla dzieci DragonFly są idealne dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Zapraszamy - https://finispoland.pl/produkt/okulary-do-plywania-dla-dzieci-dragon-fly

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl